Wireframe برای طراحی رابط کاربری موبایل

نوع فایل
zip
حجم فایل
1.8 مگابایت
فروشنده
تاریخ انتشار
15 آوریل 2019
دسته بندی
تعداد بازدید
2534 بازدید
رایگان
دانلود این فایل فقط برای اعضا سایت فعال می باشد

«وایرفریم» (wireframe)

«وایرفریم» (wireframe)، که به عنوان طرح اولیه و «بلوپرینت» (blueprint) نیز شناخته می‌شود، یک راهنمای تصویری است که اسکلت و چارچوب کلی یک وب سایت را نمایش می‌دهد.

وایرفریم‌ها با هدف یافتن بهترین چینش برای عناصر و المان‌های موجود در طرح نهایی ایجاد می‌شوند و باید خلاقانه و با بالاترین امکان رسیدن به اهداف تجاری نهایی، طراحی شده باشند؛

بنابراین بخش بسیار مهمی از فرایند طراحی محصول را تشکیل می‌دهند.

شما چه یک طراح رابط کاربری باشید، چه یک گرافیست و چه مدیر محصول و تحلیلگر کسب و کار، وایرفریم‌ها یک ابزار قدرتمند در دستان‌تان هستند.

در طول فرایند طراحی ایده‌های زیادی به ذهن شما خواهد رسید و بهترین راه برای مرتب کردن و بکارگیری بهینه این ایده‌ها استفاده از وایرفریم‌هاست.

یک وایرفریم، معمولا بسیار ساده بوده رنگ و گرافیک خاصی ندارد، زیرا تمرکز اصلی وایرفریم‌ها روی عملکرد و رفتار المان‌های طرح است و در واقع آنچه که قرار است انجام شود، اهمیت دارد نه ظاهر طرح تولید شده.

اگر چه وایرفریم‌ها را می‌توان خیلی ساده و ابتدایی با قلم و کاغذ تهیه کرد یا حتی روی تخته سفید کشید، تعداد زیادی برنامه‌های کاربردی آزاد و نیز تجاری هم برای تهیه وایرفریم‌ها وجود دارد.

برای دوستان علاقه مند به طراحی رابط کاربری و توسعه دهندگان موبایل مجموعه ارزشمند Wireframe در ابعاد اصلی را در این مطلب قرار داده شده است.
در این مجموعه ۳۷ فایل PDF در ۷ پلتفرم موبایل (Tablet, Android, Blackberry, iOS, Meego, Symbian, webOS, Windows Phone7 ) و همچنین ابعاد ۱۰ دستگاه نیز در این طرح در نظر گرفته شده که شما می توانید با خیالی آسوده ایده خود را اجرا کنید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
دیدگاهتان را بنویسید